Galerie Videochat Bucuresti

Galerie Videochat Bucuresti

Galerie Foto Studio 20

Afla alte pareri

Marya

21.01.201721:42

E foarte frumos aranjat totul

Stefan

08.01.201712:09

Este super, oke !

Cristina

27.12.201615:10

Arata foarte frumos!

Nicoleta

22.11.201621:36

Da, te asteptam cu drag. Jasmin, Flirt4Free, Streamate, Imlive, FreeWebcams, AliceX.

Diana

21.11.201613:58

Buna ziua, imi puteti spune cu ce site uri colaborati? Si daca putem discuta la un interviu?..

toma florentina cristina

06.05.201615:18

Superior curat....îmi place foarte mult...

Natalia

11.04.201612:17

Foarte frumos studio

Contact

ANGAJARI VIDEOCHAT

Daca ai ajuns pana aici, hai sa încercam urmatorul pas. Ia legatura cu noi. Ne poți contacta telefonic sau ne poți scrie aici, în formularul de contact. Noi te vom contacta în cel mai scurt timp și te vom programa pentru un interviu.

CONTACT INFO

Studio 20 Bucuresti Unirii:

  • Strada Nerva Traian nr. 3, etaj 5, Sector 3, Bucuresti, Romania
  • Cod Postal: 010073
  • (+4) 0769 659 000
  • angajari@studio20.ro

Studio 20 Los Angeles:

  • 1253 Vine Street #14, Hollywood, Los Angeles, California, United States of America
  • (+1) 800 895 2052
  • contact@studio20.live

Studio 20 Timisoara:

  • Piata Marasti (Intrarea Doinei nr. 19-21, etaj 1), Timisoara, Timis
  • Cod Postal: 300086
  • (+4) 0724 221 944
  • timisoara@studio20.ro

Studio 20 Craiova:

  • Strada Imparatul Traian nr. 100, Craiova, Jud. Dolj, Romania
  • Cod Postal: 200566
  • (+4) 0733 479 459
  • craiova@studio-20.ro

Studio 20 Columbia:

  • Strada Columbia, Cali
  • +57 3053789341
  • contact@studio20.live

Studio 20 Bucuresti Victoriei:

  • Calea Victoriei nr. 155, tronson 7, etaj 1, Sector 1, Bucuresti, Romania
  • Cod Postal: 010073
  • (+4) 0748 777 757
  • victoriei@studio20.ro

Studio 20 Cluj Napoca:

  • Louis Pasteur, Nr 24, Cluj-Napoca, judetul Cluj
  • Cod Postal: 400349
  • (+4) 0724 773 477 | (+4) 0756 773 477
  • angajari.cluj@studio20.ro

Studio 20 Men:

  • Strada Atelierului, Nr 20, Sector 1, Bucuresti, Romania
  • Cod Postal: 010848
  • (+4) 0721 201 564
  • men@studio20.ro

Studio 20 Oradea:

  • Strada Sucevei, Oradea, Romania
  • (+4) 0723 082 338
  • oradea@studio-20.ro

SOCIAL

Localizare pe harta