Studio 20 a deschis un nou studio de videochat la Pitesti. Vino si tu in echipa noastra!

15.01.2018
Studio 20 a deschis un nou studio de videochat la Pitesti. Vino si tu in echipa noastra!
Daca esti tanara, ambitioasa si vrei sa iti cumperi in doar 2-3 ani de activitate propria casa si masina, precum si bani pentru a iti urma planurile pe termen lung, te asteptam in noul studio de videochat din Pitesti: Studio 20!

Cea mai mare franciza de studiouri de videochat a deschis o noua locatie chiar in inima Pitestiului, in complexul Fortuna (Bld. I.C. Bratianu, nr. 3). Astfel, toate doamnele si domnisoarele din acest oras si din imprejurimi au sansa la o cariera de succes si la o evolutie atat pe plan profesional, cat si pe plan personal.

Acest studio de videochat din Pitesti are un design extrem de actual, luxos si diversificat. Cele 10 camere tematice decorate luxuriant si modern constituie un mediu de lucru excelent, in care tu sa poti pune in scena show-uri unice, care sa atraga membrii platitori.

De ce sa vii in echipa Studio 20 Pitesti?

La o simpla cautare pe Google, vei afla ca Studio 20 este considerat, la ora actuala, drept cel mai bun studio de videochat din lume, din motive evidente. Conditiile luxoase, cadrul legal si profesional si performantele inregistrate la nivel international sunt doar cateva din acestea. Deoarece acest domeniu este reglementat din punct de vedere legislativ, compania ofera contracte ferme si venituri legale oricarei tinere dornice sa-si castige existenta ca model de videochat.

Compania noastra este corecta si respecta toate modelele cu care colaboreaza, plateste taxe si impozite si lucreaza 100% legal. Presa de afaceri din Romania a portretizat mereu Studio 20 drept un exemplu pozitiv de profesionalism si seriozitate, care a ridicat standardele acestui domeniu la nivel mondial.

Prin succesul inregistrat, Studio 20, cel mai bun studio de videochat din lume, a dovedit ca are capacitatea, cunostintele si resursele necesare pentru a sustine si a lansa modele de top, cu aparitii in media si castiguri de pana la 10.000 de dolari pe luna. Astfel, alaturi de noi, vei lucra 100% si vei avea sansa de a avea o cariera fulminanta in acest domeniu.

Abordarea noastra nu este una focusata pe adult, pe nuditate, ci pe zona glamour unde iti vei folosi farmecul personal, inteligenta si abilitatile de comunicare pentru a castiga bani.

Ce avantaje au modelele de videochat de la Studio 20 Pitesti?

Dupa semnarea contractului si intrarea in echipa acestui studio de videochat din Pitesti, vei beneficia de un trainer dedicat, care te va invata toate trucurile acestei meserii. Expertii nostrii vor fi alaturi de tine mereu pentru a-ti asigura consilierea de care ai nevoie, ceea ce te va ajuta sa faci performanta in acest domeniu.

Pe langa traineri experimentati, la Studio 20 Pitesti vei avea parte de suport tehnic nonstop, fotografi, editori video, hairstylisti, make-up artisti si maseuri, care sa te ajute sa obtii cat mai mult trafic si sa-ti maresti castigurile de la luna la luna.

In cazul in care iti doresti promovare, echipa noastra de marketing te poate transforma intr-un model de succes, care realizeaza castiguri nu numai din chat, ci si din programe de afiliere si din site-ul personal. De asemenea, aici vei urma cursuri individuale gratuite de limba engleza, cultura generala si make-up. Totodata, vei primi ajutor financiar pentru completarea trusei de make-up si a garderobei de lucru.

La acest nou studio de videochat din Pitesti, vei gasi mereu o atmosfera calda si prietenoasa si vei veni cu drag la serviciu. Cu ajutorul nostru, poti castiga pana la 10.000 de dolari pe luna, iar pentru a te convinge de acest lucru, inca de la interviu ii poti cere managerului sa-ti arate incasarile modelelor noastre de top.

Studio 20 este certificat Jasmin la nivel Gold, ceea ce inseamna ca vei avea conditii preferentiale, suport dedicat permanent si numeroase alte beneficii, care se traduc in mai multi bani pentru tine. Mai mult, dupa 6 luni in echipa acestui studio de videochat din Pitesti, vei putea accesa credite rapide fara dobanda, iar dupa 12 luni fara intreruperi, vei beneficia de bonusuri consistente de fidelitate.

Pentru mai multe detalii, vino acum la un interviu si vei vedea cu ochii tai cum arata noul studio de videochat din Pitesti marca Studio 20! Te asteptam cu bratele deschise sa "excelam impreuna"!

Articole recente

Sfaturi pentru modele de videochat incepatoare

Sfaturi pentru modele de videochat incepatoare

Numeroase tinere care isi doresc sa reuseasca in viata se gandesc sa devina modele de videochat, insa…

Cum sa castigi 10.000 de dolari lunar ca model de videochat

Cum sa castigi 10.000 de dolari lunar ca model de videochat

Videochatul este o activitate legala, care se desfasoara in Romania inca din anul 1999, iar studiourile…

Vrei sa afli adevarul despre viata unui model de videochat? Afla chiar de la ea!

Vrei sa afli adevarul despre viata unui model de videochat? Afla chiar de la ea!

Jobul de model de videochat consta in realizarea unui show artistic, care este distribuit catre membrii…

Spune-ti parerea!

Contact

Contact Studio Videochat

Daca ai ajuns pana aici, hai sa incercam urmatorul pas. Ia legatura cu noi. Ne poti contacta telefonic sau ne poti scrie aici, in formularul disponibil. Noi vom lua legatura cu tine in cel mai scurt timp si te vom programa pentru un interviu la cel mai mare studio de videochat Bucuresti sau la oricare alta locatie marca Studio 20 din Romania, dupa cum doresti.

Contact info